top of page

PROJEKTU INFORMĀCIJAS
VADĪBAS SISTĒMA

Pārvaldiet projektu informāciju vienuviet un vienotā veidā.

IESPĒJAS UN PIELIETOJUMS

Piekļūstiet sistēmai ofisā un ārpus tā. Interneta pārlūks vai aplikācijas datorā, mobilajos telefonos un planšetēs.

Uzturiet centrālu uzņēmuma projektu sarakstu. Projektu informācija un visi dokumenti no iepirkuma stadijas līdz nodošanai. Lauki pilnībā pielāgojami jūsu vajadzibām.

Analizējiet projektus un to rādītājus pārdošanas un projekta izpildes rezultātu uzlabošanai. Izmantojot ierasto EXCEL vai pieejamo bizensa inteliģences (datu vizualizācijas) rīku POWER BI

Uzturiet visus projekta dokumentus vienotā un visiem ierastā veidā. Projektiem automātiski veidojas standartizētas mapju struktūras atkarībā no projekta stadijas, tipa.

Izmantojiet centrālu projekta darba vidi. Viss vienviet - projekta čats, e-pasts, kalendārs, online sapulces, projekta dokumenti, sapulču protokoli, darba uzdevumi, pieeja BIS u.c.

Viegli un ātri meklējiet projektu informāciju gan projektu sarakstā, gan visu dokumentu tekstos (sistēma nolasa dokumentus), izmantojot iekšējo "Google veida" meklētāju.

Darbojieties dokumentos vienlaicīgi. Vienlaicīgi skatiet un labojiet dokumentus vienā vietā.
Nav nepieciešama savstarpēja dokumentu sūtīšana e-pastos u.t.t.

Lietojiet dokumentus arī ierasto lokālo mapju veidā. Izmantojiet interneta pārlūku, aplikāciju vai sinhronizējiet dokumentus un lietojiet tos ierasto lokālo datora mapju veidā.

Pārvaldiet piekļuves pēc uzņēmuma vajadzībām. Nosakiet piekļuves uz visiem projektiem un katru projektu atsevišķi.

Automatizējiet manuālas darbības, attīstot sistēmu ar automātiskiem procesiem, kas sūta atgādiānājumus, pārvieto datus, saskaņo dokumentus u.c.

Saņemiet piedāvājumu jau tagad!
Neesat pārliecināti?
Uzziniet par papildus ieguvumiem
bottom of page